Kingston Borough Regatta
Sunday 10th July 2016
Click here to view the Regatta Timetable.
Switch to Saturday 9 July 2016
1) Junior 15 Coxed Quads
220) Claires Court Sch (Forster)────┐
│ Crew 222
221) Molesey BC─────────────────────┼────────────────┐
│ Race 259 11:27 │
222) Tiffin School (Lambert)────────┘ │ Crew 223
├────────────────┐
223) RGS High Wycombe───────────────┐ │ Race 280 12:30 │
│ Crew 223 │ │
224) Kingston RC (Hamdi)────────────┼────────────────┘ │
│ Race 260 11:30 │
225) Claires Court Sch (Crossfield)─┘ │ Crew 229
├────────────────
226) Guildford RC───────────────────┐ │ Race 292 13:16
│ Crew 228 │
227) Bewl Bridge RC─────────────────┼────────────────┐ │
│ Race 261 11:33 │ │
228) Kingston Grammar School────────┘ │ Crew 229 │
├────────────────┘
229) Kingston RC (Phelan)───────────┐ │ Race 282 12:36
│ Crew 229 │
230) Tiffin School (Fincher)────────┼────────────────┘
│ Race 262 11:36
231) Claires Court Sch (Jackson)────┘
2) Junior 13 Coxed Quads
232) RGS High Wycombe (A)────────┐ Crew 233
├────────────────┐
233) LVS Ascot BC────────────────┘ Race 227 09:51 │ Crew 234
├────────────────┐
234) Guildford RC (Vaughan)───────────────────────┘ Race 254 11:12 │
├────────────────┐
235) Radnor House Sch─────────────────────────────┐ Crew 235 │ Race 268 11:54 │
├────────────────┘ │
236) Claires Court Sch (Bhalla)───────────────────┘ Race 255 11:15 │
├────────────────
237) Ross RC──────────────────────────────────────┐ │ Race 285 12:55
├────────────────┐ │
238) Guildford RC (Parnell)──────┐ Crew 239 │ Race 256 11:18 │ │
├────────────────┘ │ │
239) Walbrook RC─────────────────┘ Race 228 09:54 ├────────────────┘
│ Race 271 12:03
240) Guildford RC (Harrison)──────────────────────┐ Crew 240 │
├────────────────┘
241) RGS High Wycombe (B)────────┐ Crew 241 │ Race 257 11:21
├────────────────┘
242) Claires Court Sch (Byerley)─┘ Race 229 09:57
3) Women's Junior 15 Coxed Quads
243) Maidstone Invicta (Logue)─┐
│ Crew 245
244) Molesey BC────────────────┼────────────────┐
│ Race 278 12:24 │
245) Twickenham RC─────────────┘ │
│
246) Bewl Bridge RC────────────┐ │
│ Crew 248 │ Crew 250
247) Weybridge RC──────────────┼────────────────┼────────────────
│ Race 279 12:27 │ Race 291 13:13
248) Guildford RC──────────────┘ │
│
249) Surbiton High School──────┐ Crew 250 │
├────────────────┘
250) Maidstone Invicta (Read)──┘ Race 281 12:33
4) Women's Junior 13 Coxed Quads
251) Lady Eleanor Holles (Edge)────────┐ Crew 252
├────────────────┐
252) City of Oxford RC─────────────────┘ Race 200 08:30 │ Crew 252
├────────────────┐
253) Surbiton High School (Pollington)──────────────────┘ Race 219 09:27 │
├────────────────┐
254) Lady Eleanor Holles (Agambar)──────────────────────┐ Crew 255 │ Race 250 11:00 │
├────────────────┘ │
255) Walbrook RC (Sebi)─────────────────────────────────┘ Race 220 09:30 │
├────────────────┐
256) Twickenham RC──────────────────────────────────────┐ Crew 256 │ Race 277 12:21 │
├────────────────┐ │ │
257) Marlow RC (Brindle)────────────────────────────────┘ Race 221 09:33 │ │ │
├────────────────┘ │
258) Kingston RC────────────────────────────────────────┐ Crew 258 │ Race 251 11:03 │
├────────────────┘ │
259) Ross RC────────────────────────────────────────────┘ Race 222 09:36 │
├────────────────
260) Lady Eleanor Holles (O Donnell)────────────────────┐ Crew 261 │ Race 290 13:10
├────────────────┐ │
261) Guildford RC───────────────────────────────────────┘ Race 223 09:39 │ │
├────────────────┐ │
262) Radnor House Sch───────────────────────────────────┐ Crew 262 │ Race 252 11:06 │ │
├────────────────┘ │ │
263) Putney High School─────────────────────────────────┘ Race 224 09:42 │ │
├────────────────┘
264) Marlow RC (Dudderidge)─────────────────────────────┐ Crew 264 │ Race 272 12:06
├────────────────┐ │
265) Lady Eleanor Holles (Moriarty)─────────────────────┘ Race 225 09:45 │ │
├────────────────┘
266) Walbrook RC (Waddington)───────────────────────────┐ Crew 266 │ Race 253 11:09
├────────────────┘
267) Surbiton High School (Hubbard)────┐ Crew 268 │ Race 226 09:48
├────────────────┘
268) Lady Eleanor Holles (Tennakoon)───┘ Race 201 08:33
5) Junior 14 Double Sculls (Group A)
269) Guildford RC (Bennett/Bond)───────────────────────────────┐ Crew 269
├────────────────┐
270) LVS Ascot BC──────────────────────────────────────────────┘ Race 246 10:48 │ Crew 269
├────────────────┐
271) Maidstone Invicta (Parfrey/Polom)─────────────────────────┐ Crew 271 │ Race 275 12:15 │
├────────────────┘ │
272) Walbrook RC───────────────────────────────────────────────┘ Race 247 10:51 │ Crew 269
├────────────────
273) Windsor Boys School (Bodkin/Workman)──────────────────────┐ Crew 273 │ Race 289 13:07
├────────────────┐ │
274) RGS High Wycombe (Hathaway─Enright/Tutt)──────────────────┘ Race 248 10:54 │ │
├────────────────┘
275) Team Keane (Woodward/Trott)───────────────────────────────┐ │ Race 276 12:18
├────────────────┘
276) Ross RC──────────────────────────────────┐ Crew 277 │ Race 249 10:57
├────────────────┘
277) Kingston Grammar School──────────────────┘ Race 218 09:24
6) Junior 14 Double Sculls (Group B)
278) Guildford RC (Casemore/Turner)───────┐ Crew 278
├────────────────┐
279) Maidstone Invicta (Barton/Knight)────┘ Race 242 10:36 │
├────────────────┐
280) Team Keane (Fenton/Castedo)──────────┐ Crew 281 │ Race 273 12:09 │
├────────────────┘ │
281) Windsor Boys School (Traynor/Viotto)─┘ Race 243 10:39 │ Crew 281
├────────────────
282) Bewl Bridge RC───────────────────────┐ Crew 283 │ Race 288 13:04
├────────────────┐ │
283) Molesey BC───────────────────────────┘ Race 244 10:42 │ │
├────────────────┘
284) RGS High Wycombe (Huntley/Porter)────┐ Crew 284 │ Race 274 12:12
├────────────────┘
285) Guildford RC (Amankul/Webb)──────────┘ Race 245 10:45
7) Women's Junior 14 Double Sculls (Group A)
286) Putney High School (Bridges/Hendry)───┐ Crew 287
├────────────────┐
287) Lady Eleanor Holles (Cross/Snelling)──┘ Race 210 09:00 │ Crew 287
├────────────────┐
288) Kingston RC (Herbertson/Curtis)───────┐ Crew 289 │ Race 238 10:24 │
├────────────────┘ │
289) Kingston Grammar School───────────────┘ Race 211 09:03 │
│
290) Surbiton High School (Hunter/Sanders)─┐ Crew 291 ├────────────────┐
├────────────────┐ │ Race 269 11:57 │
291) City of Oxford RC─────────────────────┘ Race 212 09:06 │ Crew 291 │ │
├────────────────┘ │
292) Ross RC───────────────────────────────┐ Crew 292 │ Race 239 10:27 │
├────────────────┘ │
293) Lady Eleanor Holles (Bridge/Southorn)─┘ Race 213 09:09 │ Crew 291
├────────────────
294) Marlow RC (Jack/Newman)───────────────┐ Crew 294 │ Race 284 12:52
├────────────────┐ │
295) Walbrook RC (Ravishankar/Rees)────────┘ Race 214 09:12 │ │
├────────────────┐ │
296) Guildford RC (Dearsley/Bryant)────────┐ Crew 296 │ Race 240 10:30 │ │
├────────────────┘ │ │
297) LYR Tradesmen (Booth/Golub)───────────┘ Race 215 09:15 │ │
│ Crew 296 │
298) Maidstone Invicta (Parsler/Hussey)────┐ Crew 298 ├────────────────┘
├────────────────┐ │ Race 270 12:00
299) Radnor House Sch (Leighton/Sirmon)────┘ Race 216 09:18 │ │
├────────────────┘
300) Molesey BC────────────────────────────┐ Crew 301 │ Race 241 10:33
├────────────────┘
301) Lady Eleanor Holles (Kerr/Tran)───────┘ Race 217 09:21
8) Women's Junior 14 Double Sculls (Group B)
302) Lady Eleanor Holles (Deol/Mayne)──────────┐ Crew 302
├────────────────┐
303) Putney High School (Francis/Wickha)───────┘ Race 202 08:36 │ Crew 302
├────────────────┐
304) Surbiton High School (Williams/Edwards)───┐ Crew 305 │ Race 234 10:12 │
├────────────────┘ │
305) Kingston RC (Palmer/Harwood)──────────────┘ Race 203 08:39 │
│ Crew 302
306) Lady Eleanor Holles (Pillay/Crees)────────┐ Crew 306 ├────────────────┐
├────────────────┐ │ Race 267 11:51 │
307) Radnor House Sch (Hardaker/Moore)─────────┘ Race 204 08:42 │ Crew 306 │ │
├────────────────┘ │
308) Walbrook RC (Davies/Drake)────────────────┐ Crew 308 │ Race 235 10:15 │
├────────────────┘ │
309) Lady Eleanor Holles (Brady/Gregory)───────┘ Race 205 08:45 │
├────────────────
310) Marlow RC (Dabinett/Gothard)──────────────┐ Crew 311 │ Race 283 12:49
├────────────────┐ │
311) Guildford RC (Oakey/Stevenson)────────────┘ Race 206 08:48 │ Crew 311 │
├────────────────┐ │
312) Maidstone Invicta (Cross/Parker)──────────┐ Crew 313 │ Race 236 10:18 │ │
├────────────────┘ │ │
313) LYR Tradesmen (Hammond/Newhouse)──────────┘ Race 207 08:51 │ │
│ │
314) Weybridge RC──────────────────────────────┐ Crew 315 ├────────────────┘
├────────────────┐ │ Race 258 11:24
315) Lady Eleanor Holles (Guest/Summers)───────┘ Race 208 08:54 │ │
├────────────────┘
316) Surbiton High School (Moore/Hunter Young)─┐ Crew 316 │ Race 237 10:21
├────────────────┘
317) Lady Eleanor Holles (Gosal/O Connor)──────┘ Race 209 08:57
9) Junior 15 Sculls
318) Walbrook RC (Keers)──┐
│ Crew 318
319) Bewl Bridge RC───────┼────────────────┐
│ Race 265 11:45 │
320) Walbrook RC (Levy)───┘ │ Crew 318
├────────────────
321) Maidstone Invicta────┐ │ Race 287 13:01
│ Crew 323 │
322) Twickenham RC────────┼────────────────┘
│ Race 266 11:48
323) Walbrook RC (Watson)─┘
10) Women's Junior 15 Sculls
324) Lady Eleanor Holles (Camilleri)───┐
│ Crew 326
325) City of Oxford RC (Turner─Frick)──┼────────────────┐
│ Race 230 10:00 │
326) Ross RC (Banks─Martin)────────────┘ │ Crew 329
├────────────────┐
327) LYR Tradesmen (Goodall)───────────┐ │ Race 263 11:39 │
│ Crew 329 │ │
328) Walbrook RC───────────────────────┼────────────────┘ │
│ Race 231 10:03 │
329) Surbiton High School (Donaldson)──┘ │ Crew 334
├────────────────
330) Lady Eleanor Holles (McGauley)────┐ │ Race 286 12:58
│ Crew 331 │
331) Ross RC (Ryan)────────────────────┼────────────────┐ │
│ Race 232 10:06 │ │
332) LYR Tradesmen (Tombolis)──────────┘ │ Crew 334 │
├────────────────┘
333) Surbiton High School (Slater)─────┐ │ Race 264 11:42
│ Crew 334 │
334) City of Oxford RC (Stretton)──────┼────────────────┘
│ Race 233 10:09
335) Lady Eleanor Holles (Noursadeghi)─┘
11) Junior 14 Coxed Quads
340) RGS High Wycombe (A)────────────┐ Crew 340
├────────────────┐
341) Kingston Grammar School─────────┘ Race 312 14:03 │ Crew 340
├────────────────┐
342) Guildford RC (Bennett)──────────┐ │ Race 360 16:27 │
│ Crew 342 │ │
343) Tiffin School (Yassine)─────────┼────────────────┘ │
│ Race 313 14:06 │
344) Marlow RC───────────────────────┘ │
│
345) Windsor Boys School (Shaw)──────┐ │
│ Crew 345 │
346) Claires Court Sch (Stobbs)──────┼────────────────┐ │
│ Race 314 14:09 │ │
347) Maidstone Invicta───────────────┘ │ Crew 348 │
├────────────────┤
348) Claires Court Sch (Lambert)─────┐ │ Race 361 16:30 │
│ Crew 348 │ │
349) Windsor Boys School (Unger)─────┼────────────────┤ │
│ Race 315 14:12 │ │
350) RGS High Wycombe (C)────────────┘ │ │ Crew 358
│ ├────────────────
351) LVS Ascot BC────────────────────┐ │ │ Race 383 17:36
│ Crew 353 │ │
352) City of Oxford RC───────────────┼────────────────┘ │
│ Race 316 14:15 │
353) Molesey BC──────────────────────┘ │
│
354) Bewl Bridge RC──────────────────┐ │
│ Crew 355 │
355) Guildford RC (Turner)───────────┼────────────────┐ │
│ Race 317 14:18 │ │
356) RGS High Wycombe (B)────────────┘ │ Crew 358 │
├────────────────┘
357) Tiffin School (Shastri)─────────┐ │ Race 362 16:33
│ Crew 358 │
358) Windsor Boys School (Frobisher)─┼────────────────┘
│ Race 318 14:21
359) Claires Court Sch (Morgan)──────┘
12) Junior 12 Coxed Quads
360) Guildford RC (Worthington)─┐ Crew 361
├────────────────┐
361) City of Oxford RC──────────┘ Race 358 16:21 │ Crew 362
├────────────────┐
362) Kingston RC─────────────────────────────────┘ Race 381 17:30 │
├────────────────
363) Radnor House Sch────────────────────────────┐ │ Race 394 18:09
│ │
364) Ross RC────────────────────┐ Crew 365 ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 382 17:33
365) Guildford RC (Knurowski)───┘ Race 359 16:24
13) Women's Junior 14 Coxed Quads
366) Surbiton High School (Standerwick)─┐
│ Crew 367
367) Ross RC────────────────────────────┼────────────────┐
│ Race 352 16:03 │
368) Lady Eleanor Holles (Bridge)───────┘ │ Crew 367
├────────────────┐
369) Maidstone Invicta──────────────────┐ │ Race 379 17:24 │
│ Crew 371 │ │
370) Sir William Perkins (Hawkes)───────┼────────────────┘ │
│ Race 353 16:06 │
371) Weybridge RC───────────────────────┘ │
│
372) Kingston Grammar School────────────┐ │
│ Crew 374 │
373) Kingston RC────────────────────────┼────────────────┐ │
│ Race 354 16:09 │ │
374) Surbiton High School (King)────────┘ │ Crew 379 │ W10
├────────────────┼────────────────
375) Sir William Perkins (Stenning)─────┐ │ Race 380 17:27 │ H10
│ Crew 377 │ │
376) Tiffin School──────────────────────┼────────────────┘ │
│ Race 355 16:12 │
377) LYR Tradesmen──────────────────────┘ │
│
378) Twickenham RC──────────────────────┐ │
│ Crew 379 │
379) Guildford RC───────────────────────┼────────────────┐ │
│ Race 356 16:15 │ │
380) Putney High School─────────────────┘ │ Crew 367 │
├────────────────┘
381) Sir William Perkins (Handley)──────┐ │ Race 393 18:06
│ Crew 382 │
382) Surbiton High School (Payne)───────┼────────────────┘
│ Race 357 16:18
383) Lady Eleanor Holles (Gosal)────────┘
14) Women's Junior 12 Coxed Quads
384) Radnor House Sch─┐ Crew 385
├────────────────
385) Guildford RC─────┘ Race 392 18:03
15) Junior 15 Double Sculls
386) LVS Ascot BC──────┐
│ Crew 388
387) Kingston RC───────┼────────────────┐
│ Race 347 15:48 │
388) Molesey BC────────┘ │
│
389) City of Oxford RC─┐ │
│ Crew 391 │
390) Guildford RC──────┼────────────────┤
│ Race 348 15:51 │
391) Bewl Bridge RC────┘ │ Crew 388
├────────────────┐
392) Guildford RC──────┐ │ Race 377 17:18 │
│ Crew 393 │ │
393) Weybridge RC──────┼────────────────┘ │
│ Race 349 15:54 │
394) Walbrook RC───────┘ │ Crew 396
├────────────────
395) LVS Ascot BC──────┐ │ Race 391 18:00
│ Crew 396 │
396) RGS High Wycombe──┼────────────────┐ │
│ Race 350 15:57 │ │
397) LVS Ascot BC──────┘ │ Crew 396 │
├────────────────┘
398) Guildford RC──────┐ │ Race 378 17:21
│ Crew 399 │
399) Molesey BC────────┼────────────────┘
│ Race 351 16:00
400) Kingston RC───────┘
16) Junior 13 Double Sculls
401) Radnor House Sch───────────────────┐ Crew 401
├────────────────┐
402) Walbrook RC────────────────────────┘ Race 343 15:36 │
├────────────────┐
403) Maidstone Invicta──────────────────┐ Crew 404 │ Race 375 17:12 │
├────────────────┘ │
404) Radnor House Sch───────────────────┘ Race 344 15:39 │
├────────────────
405) Kingston RC────────────────────────┐ Crew 405 │ Race 390 17:57
├────────────────┐ │
406) LVS Ascot BC───────────────────────┘ Race 345 15:42 │ │
├────────────────┘
407) Twickenham RC──────────────────────┐ │ Race 376 17:15
├────────────────┘
408) Walbrook RC───────┐ Crew 408 │ Race 346 15:45
├────────────────┘
409) Radnor House Sch──┘ Race 311 14:00
17) Women's Junior 15 Double Sculls (Group A)
410) Twickenham RC─────────────────────────────┐
│ Crew 411
411) LYR Tradesmen─────────────────────────────┼────────────────┐
│ Race 339 15:24 │
412) Bewl Bridge RC (Ghauri/Daviron)───────────┘ │ Crew 411
├────────────────┐
413) Surbiton High School (Donaldson/Shalders)─┐ Crew 413 │ Race 373 17:06 │
├────────────────┘ │
414) Kingston RC───────────────────────────────┘ Race 340 15:27 │ Crew 418
├────────────────
415) City of Oxford RC─────────────────────────┐ │ Race 389 17:54
│ Crew 415 │
416) Maidstone Invicta (Mileham/Gumsley─Read)──┼────────────────┐ │
│ Race 341 15:30 │ │
417) Lady Eleanor Holles (Camilleri/Pillinger)─┘ │ Crew 418 │
├────────────────┘
418) Guildford RC (Stenning/Chapman)───────────┐ Crew 418 │ Race 374 17:09
├────────────────┘
419) Molesey BC (Henderson/Clifford)───────────┘ Race 342 15:33
18) Women's Junior 15 Double Sculls (Group B)
420) Bewl Bridge RC (Greenwood/Silk)──────────────┐
│ Crew 420
421) Hillingdon RC────────────────────────────────┼────────────────┐
│ Race 335 15:12 │
422) Surbiton High School (Pearson/Moon─Griffith)─┘ │ Crew 424
├────────────────┐
423) Walbrook RC──────────────────────────────────┐ Crew 424 │ Race 371 17:00 │
├────────────────┘ │
424) Maidstone Invicta (Read/Macmahon)────────────┘ Race 336 15:15 │ Crew 428
├────────────────
425) Lady Eleanor Holles (McGauley/Noursadeghi)───┐ │ Race 388 17:51
│ Crew 427 │
426) Guildford RC (Brooks/Campbell)───────────────┼────────────────┐ │
│ Race 337 15:18 │ │
427) Molesey BC (Ferguson/Dunford)────────────────┘ │ Crew 428 │
├────────────────┘
428) Bewl Bridge RC (Stone/Maynard)───────────────┐ Crew 428 │ Race 372 17:03
├────────────────┘
429) Surbiton High School (Barford/Slater)────────┘ Race 338 15:21
19) Women's Junior 13 Double Sculls (Group A)
430) Team Keane────────────────────────────┐ Crew 431
├────────────────┐
431) Walbrook RC (Cole/Waddington)─────────┘ Race 309 13:54 │ Crew 431
├────────────────┐
432) Putney High School (Cameron/Whitnall)──────────────────┘ Race 331 15:00 │ Crew 431
├────────────────┐
433) Kingston RC (Garland─Bailey/Walsh)─────────────────────┐ Crew 434 │ Race 369 16:54 │
├────────────────┘ │
434) Marlow RC (Daniell/Dudderidge)─────────────────────────┘ Race 332 15:03 │
├────────────────
435) Radnor House Sch───────────────────────────────────────┐ Crew 435 │ Race 387 17:48
├────────────────┐ │
436) City of Oxford RC──────────────────────────────────────┘ Race 333 15:06 │ │
├────────────────┘
437) Ross RC (Morgan/Hermon)────────────────────────────────┐ Crew 437 │ Race 370 16:57
├────────────────┘
438) Lady Eleanor Holles───────────────────┐ Crew 439 │ Race 334 15:09
├────────────────┘
439) Walbrook RC (Dosanjh/Moffatt)─────────┘ Race 310 13:57
20) Women's Junior 13 Double Sculls (Group B)
440) Walbrook RC (Fraser/Bridge)─────────┐ Crew 440
├────────────────┐
441) Kingston RC (Martin/Bate)───────────┘ Race 327 14:48 │ Crew 440
├────────────────┐
442) Ross RC (Lown/Burden)───────────────┐ Crew 442 │ Race 367 16:48 │
├────────────────┘ │
443) Putney High School (Maleki/Bauman)──┘ Race 328 14:51 │ Crew 440
├────────────────
444) Twickenham RC───────────────────────┐ Crew 444 │ Race 386 17:45
├────────────────┐ │
445) Marlow RC (Brindle/Dyer)────────────┘ Race 329 14:54 │ │
├────────────────┘
446) Kingston RC (Frankenberger/Mohabir)─┐ Crew 446 │ Race 368 16:51
├────────────────┘
447) Putney High School (Boyle/Saunders)─┘ Race 330 14:57
21) Junior 14 Sculls
448) Molesey BC────────────────────┐ Crew 448
├────────────────┐
449) Windsor Boys School (Ukkash)──┘ Race 307 13:48 │ Crew 448
├────────────────┐
450) Shiplake Vikings RC────────────────────────────┘ Race 323 14:36 │ Crew 448
├────────────────┐
451) Ross RC (Piper)────────────────────────────────┐ Crew 451 │ Race 365 16:42 │
├────────────────┘ │
452) Weybridge RC───────────────────────────────────┘ Race 324 14:39 │ Crew 448
├────────────────
453) Marlow RC──────────────────────────────────────┐ Crew 454 │ Race 385 17:42
├────────────────┐ │
454) Walbrook RC────────────────────────────────────┘ Race 325 14:42 │ Crew 454 │
├────────────────┘
455) RGS High Wycombe───────────────────────────────┐ Crew 455 │ Race 366 16:45
├────────────────┘
456) Windsor Boys School (Thomson)─┐ Crew 457 │ Race 326 14:45
├────────────────┘
457) Ross RC (Clatworthy)──────────┘ Race 308 13:51
22) Women's Junior 14 Sculls
458) Lady Eleanor Holles (Snelling)──┐ Crew 458
├────────────────┐
459) Lady Eleanor Holles (Guest)─────┘ Race 300 13:27 │
├────────────────┐
460) Lady Eleanor Holles (Zakharyan)─┐ Crew 461 │ Race 319 14:24 │
├────────────────┘ │
461) Lady Eleanor Holles (O Connor)──┘ Race 301 13:30 │
├────────────────┐
462) Lady Eleanor Holles (Deol)──────┐ Crew 463 │ Race 363 16:36 │
├────────────────┐ Crew 463 │ │
463) Walbrook RC─────────────────────┘ Race 302 13:33 ├────────────────┘ │
│ Race 322 14:33 │
464) Lady Eleanor Holles (Crees)──────────────────────┘ │
├────────────────
465) Surbiton High School (Hunter)───┐ Crew 466 │ Race 384 17:39
├────────────────┐ │
466) City of Oxford RC───────────────┘ Race 303 13:36 │ Crew 466 │
├────────────────┐ │
467) Queen S Gate────────────────────┐ Crew 467 │ Race 320 14:27 │ │
├────────────────┘ │ │
468) Molesey BC──────────────────────┘ Race 304 13:39 │ Crew 466 │
├────────────────┘
469) Ross RC─────────────────────────┐ Crew 469 │ Race 364 16:39
├────────────────┐ │
470) Lady Eleanor Holles (Southorn)──┘ Race 305 13:42 │ Crew 469 │
├────────────────┘
471) Surbiton High School (Sanders)──┐ Crew 471 │ Race 321 14:30
├────────────────┘
472) Lady Eleanor Holles (Kerr)──────┘ Race 306 13:45