200 | 08:30 | 4 | W.J13.4X+ | 219 | (251) Lady Eleanor Holles Boat Club (Edge) | | (252) City of Oxford RC | | | |
201 | 08:33 | 4 | W.J13.4X+ | 226 | (267) Surbiton High School (Hubbard) | | (268) Lady Eleanor Holles Boat Club (Tennakoon) | | | |
202 | 08:36 | 8 | W.J14.B.2X | 234 | (302) Lady Eleanor Holles Boat Club (Deol/Mayne) | | (303) Putney High School RC (Francis/Wickha) | | | |
203 | 08:39 | 8 | W.J14.B.2X | 234 | (304) Surbiton High School (Williams/Edwards) | | (305) Kingston Rowing Club (Palmer/Harwood) | | | |
204 | 08:42 | 8 | W.J14.B.2X | 235 | (306) Lady Eleanor Holles Boat Club (Pillay/Crees) | | (307) Radnor House Sch (Hardaker/Moore) | | | |
205 | 08:45 | 8 | W.J14.B.2X | 235 | (308) Walbrook RC (Davies/Drake) | | (309) Lady Eleanor Holles Boat Club (Brady/Gregory) | | | |
206 | 08:48 | 8 | W.J14.B.2X | 236 | (310) Marlow RC (Dabinett/Gothard) | | (311) Guildford RC (Oakey/Stevenson) | | | |
207 | 08:51 | 8 | W.J14.B.2X | 236 | (312) Maidstone Invicta RC (Cross/Parker) | | (313) LYR Tradesmen (Hammond/Newhouse) | | | |
208 | 08:54 | 8 | W.J14.B.2X | 237 | (314) Weybridge RC | | (315) Lady Eleanor Holles Boat Club (Guest/Summers) | | | |
209 | 08:57 | 8 | W.J14.B.2X | 237 | (316) Surbiton High School (Moore/Hunter Young) | | (317) Lady Eleanor Holles Boat Club (Gosal/O Connor) | | | |
210 | 09:00 | 7 | W.J14.A.2X | 238 | (286) Putney High School RC (Bridges/Hendry) | | (287) Lady Eleanor Holles Boat Club (Cross/Snelling) | | | |
211 | 09:03 | 7 | W.J14.A.2X | 238 | (288) Kingston Rowing Club (Herbertson/Curtis) | | (289) Kingston Grammar School | | | |
212 | 09:06 | 7 | W.J14.A.2X | 239 | (290) Surbiton High School (Hunter/Sanders) | | (291) City of Oxford RC | | | |
213 | 09:09 | 7 | W.J14.A.2X | 239 | (292) Ross RC | | (293) Lady Eleanor Holles Boat Club (Bridge/Southorn) | | | |
214 | 09:12 | 7 | W.J14.A.2X | 240 | (294) Marlow RC (Jack/Newman) | | (295) Walbrook RC (Ravishankar/Rees) | | | |
215 | 09:15 | 7 | W.J14.A.2X | 240 | (296) Guildford RC (Dearsley/Bryant) | | (297) LYR Tradesmen (Booth/Golub) | | | |
216 | 09:18 | 7 | W.J14.A.2X | 241 | (298) Maidstone Invicta RC (Parsler/Hussey) | | (299) Radnor House Sch (Leighton/Sirmon) | | | |
217 | 09:21 | 7 | W.J14.A.2X | 241 | (300) Molesey BC | | (301) Lady Eleanor Holles Boat Club (Kerr/Tran) | | | |
218 | 09:24 | 5 | J14.A.2X | 249 | (276) Ross RC | | (277) Kingston Grammar School | | | |
219 | 09:27 | 4 | W.J13.4X+ | 250 | (252) City of Oxford RC | | (253) Surbiton High School (Pollington) | | | |
220 | 09:30 | 4 | W.J13.4X+ | 250 | (254) Lady Eleanor Holles Boat Club (Agambar) | | (255) Walbrook RC (Sebi) | | | |
221 | 09:33 | 4 | W.J13.4X+ | 251 | (256) Twickenham RC | | (257) Marlow RC (Brindle) | | | |
222 | 09:36 | 4 | W.J13.4X+ | 251 | (258) Kingston Rowing Club | | (259) Ross RC | | | |
223 | 09:39 | 4 | W.J13.4X+ | 252 | (260) Lady Eleanor Holles Boat Club (O Donnell) | | (261) Guildford RC | | | |
224 | 09:42 | 4 | W.J13.4X+ | 252 | (262) Radnor House Sch | | (263) Putney High School RC | | | |
225 | 09:45 | 4 | W.J13.4X+ | 253 | (264) Marlow RC (Dudderidge) | | (265) Lady Eleanor Holles Boat Club (Moriarty) | | | |
226 | 09:48 | 4 | W.J13.4X+ | 253 | (266) Walbrook RC (Waddington) | | Winner of Race 201 | | | |
227 | 09:51 | 2 | J13.4X+ | 254 | (232) Royal Grammar School, High Wycombe (A) | | (233) LVS Ascot Boat Club | | | |
228 | 09:54 | 2 | J13.4X+ | 256 | (238) Guildford RC (Parnell) | | (239) Walbrook RC | | | |
229 | 09:57 | 2 | J13.4X+ | 257 | (241) Royal Grammar School, High Wycombe (B) | | (242) Claires Court School BC (Byerley) | | | |
230 | 10:00 | 10 | W.J15.1X | 263 | (324) Lady Eleanor Holles Boat Club (Camilleri) | (325) City of Oxford RC (Turner-Frick) | (326) Ross RC (Banks-Martin) | | | |
231 | 10:03 | 10 | W.J15.1X | 263 | (327) LYR Tradesmen (Goodall) | (328) Walbrook RC | (329) Surbiton High School (Donaldson) | | | |
232 | 10:06 | 10 | W.J15.1X | 264 | (330) Lady Eleanor Holles Boat Club (McGauley) | (331) Ross RC (Ryan) | (332) LYR Tradesmen (Tombolis) | | | |
233 | 10:09 | 10 | W.J15.1X | 264 | (333) Surbiton High School (Slater) | (334) City of Oxford RC (Stretton) | (335) Lady Eleanor Holles Boat Club (Noursadeghi) | | | |
234 | 10:12 | 8 | W.J14.B.2X | 267 | (302) Lady Eleanor Holles Boat Club (Deol/Mayne) | | Winner of Race 203 | | | |
235 | 10:15 | 8 | W.J14.B.2X | 267 | (306) Lady Eleanor Holles Boat Club (Pillay/Crees) | | Winner of Race 205 | | | |
236 | 10:18 | 8 | W.J14.B.2X | 258 | (311) Guildford RC (Oakey/Stevenson) | | Winner of Race 207 | | | |
237 | 10:21 | 8 | W.J14.B.2X | 258 | (315) Lady Eleanor Holles Boat Club (Guest/Summers) | | Winner of Race 209 | | | |
238 | 10:24 | 7 | W.J14.A.2X | 269 | (287) Lady Eleanor Holles Boat Club (Cross/Snelling) | | Winner of Race 211 | | | |
239 | 10:27 | 7 | W.J14.A.2X | 269 | (291) City of Oxford RC | | Winner of Race 213 | | | |
240 | 10:30 | 7 | W.J14.A.2X | 270 | (294) Marlow RC (Jack/Newman) | | Winner of Race 215 | | | |
241 | 10:33 | 7 | W.J14.A.2X | 270 | (298) Maidstone Invicta RC (Parsler/Hussey) | | Winner of Race 217 | | | |
242 | 10:36 | 6 | J14.B.2X | 273 | (278) Guildford RC (Casemore/Turner) | | (279) Maidstone Invicta RC (Barton/Knight) | | | |
243 | 10:39 | 6 | J14.B.2X | 273 | (280) Team Keane (Fenton/Castedo) | | (281) Windsor Boys School (Traynor/Viotto) | | | |
244 | 10:42 | 6 | J14.B.2X | 274 | (282) Bewl Bridge RC | | (283) Molesey BC | | | |
245 | 10:45 | 6 | J14.B.2X | 274 | (284) Royal Grammar School, High Wycombe (Huntley/Porter) | | (285) Guildford RC (Amankul/Webb) | | | |
246 | 10:48 | 5 | J14.A.2X | 275 | (269) Guildford RC (Bennett/Bond) | | (270) LVS Ascot Boat Club | | | |
247 | 10:51 | 5 | J14.A.2X | 275 | (271) Maidstone Invicta RC (Parfrey/Polom) | | (272) Walbrook RC | | | |
248 | 10:54 | 5 | J14.A.2X | 276 | (273) Windsor Boys School (Bodkin/Workman) | | (274) Royal Grammar School, High Wycombe (Hathaway-Enright/Tutt) | | | |
249 | 10:57 | 5 | J14.A.2X | 276 | (275) Team Keane (Woodward/Trott) | | Winner of Race 218 | | | |
250 | 11:00 | 4 | W.J13.4X+ | 277 | (252) City of Oxford RC | | Winner of Race 220 | | | |
251 | 11:03 | 4 | W.J13.4X+ | 277 | (256) Twickenham RC | | Winner of Race 222 | | | |
252 | 11:06 | 4 | W.J13.4X+ | 272 | (261) Guildford RC | | Winner of Race 224 | | | |
253 | 11:09 | 4 | W.J13.4X+ | 272 | (264) Marlow RC (Dudderidge) | | Winner of Race 226 | | | |
254 | 11:12 | 2 | J13.4X+ | 268 | (233) LVS Ascot Boat Club | | (234) Guildford RC (Vaughan) | | | |
255 | 11:15 | 2 | J13.4X+ | 268 | (235) Radnor House Sch | | (236) Claires Court School BC (Bhalla) | | | |
256 | 11:18 | 2 | J13.4X+ | 271 | (237) Ross RC | | Winner of Race 228 | | | |
257 | 11:21 | 2 | J13.4X+ | 271 | (240) Guildford RC (Harrison) | | Winner of Race 229 | | | |
258 | 11:24 | 8 | W.J14.B.2X | 283 | (311) Guildford RC (Oakey/Stevenson) | | Winner of Race 237 | | | |
259 | 11:27 | 1 | J15.4X+ | 280 | (220) Claires Court School BC (Forster) | (221) Molesey BC | (222) Tiffin School BC (Lambert) | | | |
260 | 11:30 | 1 | J15.4X+ | 280 | (223) Royal Grammar School, High Wycombe | (224) Kingston Rowing Club (Hamdi) | (225) Claires Court School BC (Crossfield) | | | |
261 | 11:33 | 1 | J15.4X+ | 282 | (226) Guildford RC | (227) Bewl Bridge RC | (228) Kingston Grammar School | | | |
262 | 11:36 | 1 | J15.4X+ | 282 | (229) Kingston Rowing Club (Phelan) | (230) Tiffin School BC (Fincher) | (231) Claires Court School BC (Jackson) | | | |
263 | 11:39 | 10 | W.J15.1X | 286 | (326) Ross RC (Banks-Martin) | | (329) Surbiton High School (Donaldson) | | | |
264 | 11:42 | 10 | W.J15.1X | 286 | (331) Ross RC (Ryan) | | (334) City of Oxford RC (Stretton) | | | |
265 | 11:45 | 9 | J15.1X | 287 | (318) Walbrook RC (Keers) | (319) Bewl Bridge RC | (320) Walbrook RC (Levy) | | | |
266 | 11:48 | 9 | J15.1X | 287 | (321) Maidstone Invicta RC | (322) Twickenham RC | (323) Walbrook RC (Watson) | | | |
267 | 11:51 | 8 | W.J14.B.2X | 283 | (302) Lady Eleanor Holles Boat Club (Deol/Mayne) | | Winner of Race 235 | | | |
268 | 11:54 | 2 | J13.4X+ | 285 | (234) Guildford RC (Vaughan) | | Winner of Race 255 | | | |
269 | 11:57 | 7 | W.J14.A.2X | 284 | (287) Lady Eleanor Holles Boat Club (Cross/Snelling) | | Winner of Race 239 | | | |
270 | 12:00 | 7 | W.J14.A.2X | 284 | (296) Guildford RC (Dearsley/Bryant) | | Winner of Race 241 | | | |
271 | 12:03 | 2 | J13.4X+ | 285 | (239) Walbrook RC | | Winner of Race 257 | | | |
272 | 12:06 | 4 | W.J13.4X+ | 290 | (262) Radnor House Sch | | Winner of Race 253 | | | |
273 | 12:09 | 6 | J14.B.2X | 288 | (278) Guildford RC (Casemore/Turner) | | Winner of Race 243 | | | |
274 | 12:12 | 6 | J14.B.2X | 288 | (283) Molesey BC | | Winner of Race 245 | | | |
275 | 12:15 | 5 | J14.A.2X | 289 | (269) Guildford RC (Bennett/Bond) | | Winner of Race 247 | | | |
276 | 12:18 | 5 | J14.A.2X | 289 | (273) Windsor Boys School (Bodkin/Workman) | | Winner of Race 249 | | | |
277 | 12:21 | 4 | W.J13.4X+ | 290 | (255) Walbrook RC (Sebi) | | Winner of Race 251 | | | |
278 | 12:24 | 3 | W.J15.4X+ | 291 | (243) Maidstone Invicta RC (Logue) | (244) Molesey BC | (245) Twickenham RC | | | |
279 | 12:27 | 3 | W.J15.4X+ | 291 | (246) Bewl Bridge RC | (247) Weybridge RC | (248) Guildford RC | | | |
280 | 12:30 | 1 | J15.4X+ | 292 | (222) Tiffin School BC (Lambert) | | (223) Royal Grammar School, High Wycombe | | | |
281 | 12:33 | 3 | W.J15.4X+ | 291 | (249) Surbiton High School | | (250) Maidstone Invicta RC (Read) | | | |
282 | 12:36 | 1 | J15.4X+ | 292 | (228) Kingston Grammar School | | (229) Kingston Rowing Club (Phelan) | | | |
283 | 12:49 | 8 | W.J14.B.2X | | (302) Lady Eleanor Holles Boat Club (Deol/Mayne) | | Winner of Race 258 | | | |
284 | 12:52 | 7 | W.J14.A.2X | | (291) City of Oxford RC | | Winner of Race 270 | | | |
285 | 12:55 | 2 | J13.4X+ | | (235) Radnor House Sch | | Winner of Race 271 | | | |
286 | 12:58 | 10 | W.J15.1X | | (329) Surbiton High School (Donaldson) | | (334) City of Oxford RC (Stretton) | | | |
287 | 13:01 | 9 | J15.1X | | (318) Walbrook RC (Keers) | | (323) Walbrook RC (Watson) | | | |
288 | 13:04 | 6 | J14.B.2X | | (281) Windsor Boys School (Traynor/Viotto) | | Winner of Race 274 | | | |
289 | 13:07 | 5 | J14.A.2X | | (269) Guildford RC (Bennett/Bond) | | Winner of Race 276 | | | |
290 | 13:10 | 4 | W.J13.4X+ | | (258) Kingston Rowing Club | | Winner of Race 272 | | | |
291 | 13:13 | 3 | W.J15.4X+ | | (245) Twickenham RC | (248) Guildford RC | (250) Maidstone Invicta RC (Read) | | | |
292 | 13:16 | 1 | J15.4X+ | | (223) Royal Grammar School, High Wycombe | | (229) Kingston Rowing Club (Phelan) | | | |
300 | 13:27 | 22 | W.J14.1X | 319 | (458) Lady Eleanor Holles Boat Club (Snelling) | | (459) Lady Eleanor Holles Boat Club (Guest) | | | |
301 | 13:30 | 22 | W.J14.1X | 319 | (460) Lady Eleanor Holles Boat Club (Zakharyan) | | (461) Lady Eleanor Holles Boat Club (O Connor) | | | |
302 | 13:33 | 22 | W.J14.1X | 322 | (462) Lady Eleanor Holles Boat Club (Deol) | | (463) Walbrook RC | | | |
303 | 13:36 | 22 | W.J14.1X | 320 | (465) Surbiton High School (Hunter) | | (466) City of Oxford RC | | | |
304 | 13:39 | 22 | W.J14.1X | 320 | (467) Queen S Gate | | (468) Molesey BC | | | |
305 | 13:42 | 22 | W.J14.1X | 321 | (469) Ross RC | | (470) Lady Eleanor Holles Boat Club (Southorn) | | | |
306 | 13:45 | 22 | W.J14.1X | 321 | (471) Surbiton High School (Sanders) | | (472) Lady Eleanor Holles Boat Club (Kerr) | | | |
307 | 13:48 | 21 | J14.1X | 323 | (448) Molesey BC | | (449) Windsor Boys School (Ukkash) | | | |
308 | 13:51 | 21 | J14.1X | 326 | (456) Windsor Boys School (Thomson) | | (457) Ross RC (Clatworthy) | | | |
309 | 13:54 | 19 | W.J13.A.2X | 331 | (430) Team Keane | | (431) Walbrook RC (Cole/Waddington) | | | |
310 | 13:57 | 19 | W.J13.A.2X | 334 | (438) Lady Eleanor Holles Boat Club | | (439) Walbrook RC (Dosanjh/Moffatt) | | | |
311 | 14:00 | 16 | J13.2X | 346 | (408) Walbrook RC | | (409) Radnor House Sch | | | |
312 | 14:03 | 11 | J14.4X+ | 360 | (340) Royal Grammar School, High Wycombe (A) | | (341) Kingston Grammar School | | | |
313 | 14:06 | 11 | J14.4X+ | 360 | (342) Guildford RC (Bennett) | (343) Tiffin School BC (Yassine) | (344) Marlow RC | | | |
314 | 14:09 | 11 | J14.4X+ | 361 | (345) Windsor Boys School (Shaw) | (346) Claires Court School BC (Stobbs) | (347) Maidstone Invicta RC | | | |
315 | 14:12 | 11 | J14.4X+ | 361 | (348) Claires Court School BC (Lambert) | (349) Windsor Boys School (Unger) | (350) Royal Grammar School, High Wycombe (C) | | | |
316 | 14:15 | 11 | J14.4X+ | 361 | (351) LVS Ascot Boat Club | (352) City of Oxford RC | (353) Molesey BC | | | |
317 | 14:18 | 11 | J14.4X+ | 362 | (354) Bewl Bridge RC | (355) Guildford RC (Turner) | (356) Royal Grammar School, High Wycombe (B) | | | |
318 | 14:21 | 11 | J14.4X+ | 362 | (357) Tiffin School BC (Shastri) | (358) Windsor Boys School (Frobisher) | (359) Claires Court School BC (Morgan) | | | |
319 | 14:24 | 22 | W.J14.1X | 363 | (458) Lady Eleanor Holles Boat Club (Snelling) | | Winner of Race 301 | | | |
320 | 14:27 | 22 | W.J14.1X | 364 | (466) City of Oxford RC | | Winner of Race 304 | | | |
321 | 14:30 | 22 | W.J14.1X | 364 | (469) Ross RC | | Winner of Race 306 | | | |
322 | 14:33 | 22 | W.J14.1X | 363 | (463) Walbrook RC | | (464) Lady Eleanor Holles Boat Club (Crees) | | | |
323 | 14:36 | 21 | J14.1X | 365 | (448) Molesey BC | | (450) Shiplake Vikings RC | | | |
324 | 14:39 | 21 | J14.1X | 365 | (451) Ross RC (Piper) | | (452) Weybridge RC | | | |
325 | 14:42 | 21 | J14.1X | 366 | (453) Marlow RC | | (454) Walbrook RC | | | |
326 | 14:45 | 21 | J14.1X | 366 | (455) Royal Grammar School, High Wycombe | | Winner of Race 308 | | | |
327 | 14:48 | 20 | W.J13.B.2X | 367 | (440) Walbrook RC (Fraser/Bridge) | | (441) Kingston Rowing Club (Martin/Bate) | | | |
328 | 14:51 | 20 | W.J13.B.2X | 367 | (442) Ross RC (Lown/Burden) | | (443) Putney High School RC (Maleki/Bauman) | | | |
329 | 14:54 | 20 | W.J13.B.2X | 368 | (444) Twickenham RC | | (445) Marlow RC (Brindle/Dyer) | | | |
330 | 14:57 | 20 | W.J13.B.2X | 368 | (446) Kingston Rowing Club (Frankenberger/Mohabir) | | (447) Putney High School RC (Boyle/Saunders) | | | |
331 | 15:00 | 19 | W.J13.A.2X | 369 | (431) Walbrook RC (Cole/Waddington) | | (432) Putney High School RC (Cameron/Whitnall) | | | |
332 | 15:03 | 19 | W.J13.A.2X | 369 | (433) Kingston Rowing Club (Garland-Bailey/Walsh) | | (434) Marlow RC (Daniell/Dudderidge) | | | |
333 | 15:06 | 19 | W.J13.A.2X | 370 | (435) Radnor House Sch | | (436) City of Oxford RC | | | |
334 | 15:09 | 19 | W.J13.A.2X | 370 | (437) Ross RC (Morgan/Hermon) | | Winner of Race 310 | | | |
335 | 15:12 | 18 | W.J15.B.2X | 371 | (420) Bewl Bridge RC (Greenwood/Silk) | (421) Hillingdon RC | (422) Surbiton High School (Pearson/Moon-Griffith) | | | |
336 | 15:15 | 18 | W.J15.B.2X | 371 | (423) Walbrook RC | | (424) Maidstone Invicta RC (Read/Macmahon) | | | |
337 | 15:18 | 18 | W.J15.B.2X | 372 | (425) Lady Eleanor Holles Boat Club (McGauley/Noursadeghi) | (426) Guildford RC (Brooks/Campbell) | (427) Molesey BC (Ferguson/Dunford) | | | |
338 | 15:21 | 18 | W.J15.B.2X | 372 | (428) Bewl Bridge RC (Stone/Maynard) | | (429) Surbiton High School (Barford/Slater) | | | |
339 | 15:24 | 17 | W.J15.A.2X | 373 | (410) Twickenham RC | (411) LYR Tradesmen | (412) Bewl Bridge RC (Ghauri/Daviron) | | | |
340 | 15:27 | 17 | W.J15.A.2X | 373 | (413) Surbiton High School (Donaldson/Shalders) | | (414) Kingston Rowing Club | | | |
341 | 15:30 | 17 | W.J15.A.2X | 374 | (415) City of Oxford RC | (416) Maidstone Invicta RC (Mileham/Gumsley-Read) | (417) Lady Eleanor Holles Boat Club (Camilleri/Pillinger) | | | |
342 | 15:33 | 17 | W.J15.A.2X | 374 | (418) Guildford RC (Stenning/Chapman) | | (419) Molesey BC (Henderson/Clifford) | | | |
343 | 15:36 | 16 | J13.2X | 375 | (401) Radnor House Sch | | (402) Walbrook RC | | | |
344 | 15:39 | 16 | J13.2X | 375 | (403) Maidstone Invicta RC | | (404) Radnor House Sch | | | |
345 | 15:42 | 16 | J13.2X | 376 | (405) Kingston Rowing Club | | (406) LVS Ascot Boat Club | | | |
346 | 15:45 | 16 | J13.2X | 376 | (407) Twickenham RC | | Winner of Race 311 | | | |
347 | 15:48 | 15 | J15.2X | 377 | (386) LVS Ascot Boat Club | (387) Kingston Rowing Club | (388) Molesey BC | | | |
348 | 15:51 | 15 | J15.2X | 377 | (389) City of Oxford RC | (390) Guildford RC | (391) Bewl Bridge RC | | | |
349 | 15:54 | 15 | J15.2X | 377 | (392) Guildford RC | (393) Weybridge RC | (394) Walbrook RC | | | |
350 | 15:57 | 15 | J15.2X | 378 | (395) LVS Ascot Boat Club | (396) Royal Grammar School, High Wycombe | (397) LVS Ascot Boat Club | | | |
351 | 16:00 | 15 | J15.2X | 378 | (398) Guildford RC | (399) Molesey BC | (400) Kingston Rowing Club | | | |
352 | 16:03 | 13 | W.J14.4X+ | 379 | (366) Surbiton High School (Standerwick) | (367) Ross RC | (368) Lady Eleanor Holles Boat Club (Bridge) | | | |
353 | 16:06 | 13 | W.J14.4X+ | 379 | (369) Maidstone Invicta RC | (370) Sir William Perkins School (Hawkes) | (371) Weybridge RC | | | |
354 | 16:09 | 13 | W.J14.4X+ | 379 | (372) Kingston Grammar School | (373) Kingston Rowing Club | (374) Surbiton High School (King) | | | |
355 | 16:12 | 13 | W.J14.4X+ | 380 | (375) Sir William Perkins School (Stenning) | (376) Tiffin School BC | (377) LYR Tradesmen | | | |
356 | 16:15 | 13 | W.J14.4X+ | 380 | (378) Twickenham RC | (379) Guildford RC | (380) Putney High School RC | | | |
357 | 16:18 | 13 | W.J14.4X+ | 380 | (381) Sir William Perkins School (Handley) | (382) Surbiton High School (Payne) | (383) Lady Eleanor Holles Boat Club (Gosal) | | | |
358 | 16:21 | 12 | J12.4X+ | 381 | (360) Guildford RC (Worthington) | | (361) City of Oxford RC | | | |
359 | 16:24 | 12 | J12.4X+ | 382 | (364) Ross RC | | (365) Guildford RC (Knurowski) | | | |
360 | 16:27 | 11 | J14.4X+ | 383 | (340) Royal Grammar School, High Wycombe (A) | | (342) Guildford RC (Bennett) | | | |
361 | 16:30 | 11 | J14.4X+ | 383 | (345) Windsor Boys School (Shaw) | (348) Claires Court School BC (Lambert) | (353) Molesey BC | | | |
362 | 16:33 | 11 | J14.4X+ | 383 | (355) Guildford RC (Turner) | | (358) Windsor Boys School (Frobisher) | | | |
363 | 16:36 | 22 | W.J14.1X | 384 | (461) Lady Eleanor Holles Boat Club (O Connor) | | Winner of Race 322 | | | |
364 | 16:39 | 22 | W.J14.1X | 384 | (466) City of Oxford RC | | Winner of Race 321 | | | |
365 | 16:42 | 21 | J14.1X | 385 | (448) Molesey BC | | Winner of Race 324 | | | |
366 | 16:45 | 21 | J14.1X | 385 | (454) Walbrook RC | | Winner of Race 326 | | | |
367 | 16:48 | 20 | W.J13.B.2X | 386 | (440) Walbrook RC (Fraser/Bridge) | | Winner of Race 328 | | | |
368 | 16:51 | 20 | W.J13.B.2X | 386 | (444) Twickenham RC | | Winner of Race 330 | | | |
369 | 16:54 | 19 | W.J13.A.2X | 387 | (431) Walbrook RC (Cole/Waddington) | | Winner of Race 332 | | | |
370 | 16:57 | 19 | W.J13.A.2X | 387 | (435) Radnor House Sch | | Winner of Race 334 | | | |
371 | 17:00 | 18 | W.J15.B.2X | 388 | (420) Bewl Bridge RC (Greenwood/Silk) | | (424) Maidstone Invicta RC (Read/Macmahon) | | | |
372 | 17:03 | 18 | W.J15.B.2X | 388 | (427) Molesey BC (Ferguson/Dunford) | | (428) Bewl Bridge RC (Stone/Maynard) | | | |
373 | 17:06 | 17 | W.J15.A.2X | 389 | (411) LYR Tradesmen | | (413) Surbiton High School (Donaldson/Shalders) | | | |
374 | 17:09 | 17 | W.J15.A.2X | 389 | (415) City of Oxford RC | | (418) Guildford RC (Stenning/Chapman) | | | |
375 | 17:12 | 16 | J13.2X | 390 | (401) Radnor House Sch | | Winner of Race 344 | | | |
376 | 17:15 | 16 | J13.2X | 390 | (405) Kingston Rowing Club | | Winner of Race 346 | | | |
377 | 17:18 | 15 | J15.2X | 391 | (388) Molesey BC | (391) Bewl Bridge RC | (393) Weybridge RC | | | |
378 | 17:21 | 15 | J15.2X | 391 | (396) Royal Grammar School, High Wycombe | | (399) Molesey BC | | | |
379 | 17:24 | 13 | W.J14.4X+ | 393 | (367) Ross RC | (371) Weybridge RC | (374) Surbiton High School (King) | | | |
380 | 17:27 | 13 | W.J14.4X+ | 393 | (377) LYR Tradesmen | (379) Guildford RC | (382) Surbiton High School (Payne) | | | |
381 | 17:30 | 12 | J12.4X+ | 394 | (361) City of Oxford RC | | (362) Kingston Rowing Club | | | |
382 | 17:33 | 12 | J12.4X+ | 394 | (363) Radnor House Sch | | Winner of Race 359 | | | |
383 | 17:36 | 11 | J14.4X+ | | (340) Royal Grammar School, High Wycombe (A) | (348) Claires Court School BC (Lambert) | (358) Windsor Boys School (Frobisher) | | | |
384 | 17:39 | 22 | W.J14.1X | | (463) Walbrook RC | | Winner of Race 364 | | | |
385 | 17:42 | 21 | J14.1X | | (448) Molesey BC | | Winner of Race 366 | | | |
386 | 17:45 | 20 | W.J13.B.2X | | (440) Walbrook RC (Fraser/Bridge) | | Winner of Race 368 | | | |
387 | 17:48 | 19 | W.J13.A.2X | | (431) Walbrook RC (Cole/Waddington) | | Winner of Race 370 | | | |
388 | 17:51 | 18 | W.J15.B.2X | | (424) Maidstone Invicta RC (Read/Macmahon) | | (428) Bewl Bridge RC (Stone/Maynard) | | | |
389 | 17:54 | 17 | W.J15.A.2X | | (411) LYR Tradesmen | | (418) Guildford RC (Stenning/Chapman) | | | |
390 | 17:57 | 16 | J13.2X | | (404) Radnor House Sch | | Winner of Race 376 | | | |
391 | 18:00 | 15 | J15.2X | | (388) Molesey BC | | (396) Royal Grammar School, High Wycombe | | | |
392 | 18:03 | 14 | W.J12.4X+ | | (384) Radnor House Sch | | (385) Guildford RC | | | |
393 | 18:06 | 13 | W.J14.4X+ | | (367) Ross RC | | (379) Guildford RC | | | |
394 | 18:09 | 12 | J12.4X+ | | (362) Kingston Rowing Club | | Winner of Race 382 | | | |